Pierwszy Komunikat

W imieniu Komitetu Organizacyjnego uprzejmie zapraszamy do udziału w 52. Konferencji Naukowej „Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych” oraz The International Colloquium “Modern Technologies in Construction. Challenges of the 21st Century”, która odbędzie się w dniach 18-20 października 2021 r. w Hotelu Żubrówka w Białowieży.

Celem Konferencji jest prezentacja osiągnięć naukowych, wymiana poglądów, doświadczeń i efektów prac badawczych, łączących się z tematyką inżynierii przedsięwzięć budowlanych. W Konferencji wezmą udział pracownicy wyższych uczelni z kraju i zagranicy, instytutów naukowych, projektanci, wykonawcy robót budowlanych, producenci materiałów i wyrobów budowlanych oraz specjaliści z dziedziny zarządzania projektami (PM).

W programie konferencji planujemy organizację Forum dyskusyjnego nt. BUDOWNICTWA 4.0 oraz wiele innych interesujących sesji związanych z tą tematyką. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze szczegółami dot. Konferencji, zawartymi w Komunikacie nr 1.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż Konferencja wpisuje się w harmonogram obchodów Jubileuszu 70-lecia Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do czynnego udziału w Konferencji.
Do zobaczenia w Białymstoku i Białowieży!

Karta zgłoszenia uczestnictwa (docx, 70 KB)

Komunikat nr 1 (pdf, 5 MB)

Warunki publikowania artykułów (pdf, 900 KB)

Zgłoszenie artykułu naukowego (docx, 56 KB)